Skip to content

Poznaj smaki Taniego Szamania!

Oceniaj nasze dania w aplikacji!

Słupsk

Dieta pudełkowa została stworzona dla osób dbających o prawidłowe żywienie, zgodne z najnowszą piramidą żywieniową. W Słupsku jest możliwość zamówienie takiego cateringu w bardzo prosty sposób, mailowo lub telefonicznie. Z uwagi na zróżnicowane jadłospisy, nadaje się niemal dla każdego.

Dla kogo dieta pudełkowa w Słupsku?

Pierwszą zaletą takiego rozwiązania jest zminimalizowanie czasu, jaki w innej sytuacji należałoby poświęcić na zakupy, a następnie przygotowanie posiłków. Nawet wykorzystując system zamrażania części potraw, ugotowanie pięciu dań na każdy dzień to pewne wyzwanie. Jeśli spędza się wiele godzin w ciągu dnia poza domem, oczywiście można też skorzystać z usług restauracji, w niewielu jednak tego typu biznesów, mamy wgląd w składniki i ich gramaturę. Zapracowanym ludziom własnoręczne wcielanie w życie zaleceń dietetyka nie sprawia przyjemności, a raczej dokłada kolejny punkt do „to-do list”.

Dieta pudełkowa w Słupsku sprawdzi się też, jeśli nie lubimy marnować żywności. Gotując tylko dla siebie musimy zdawać sobie sprawę, że przy bilansowaniu produktów, a jednocześnie dbaniu o kaloryczność, część rzeczy, chcąc nie chcąc, może stracić świeżość. Podobnie, jeśli mimo tego, że dzielimy kuchnię z partnerem, jemy inne dania z uwagi na odmienne cele np. osoba chcąca pracować nad masą mięśniową nie może stołować się jak osoba na redukcji.

Wreszcie alergie pokarmowe: jest to małe przekleństwo naszych czasów. Sprawdzanie składu każdego półproduktu może być szczególnie nużące i jeśli zostanie niedopilnowanie może mieć przykre konsekwencje, dlatego zawsze lepiej, jeśli zrobi to specjalista.

I wreszcie, po catering dietetyczny w Słupsku może sięgnąć, każdy, kto najzwyczajniej nie lubi gotować, a chce poprawić swoją kondycję i jeść zdrowiej.

Catering dietetyczny w Słupsku w praktyce

Aby wyrazić chęć skorzystania z usługi, wystarczy wysłać wiadomość e-mail bądź skontaktować się telefonicznie. Możemy skonsultować się z dietetykiem, któremu przedstawimy swoje cele oraz poinformujemy go o alergiach i nietolerancjach pokarmowych. Dla diety ważna jest kaloryczność, którą również na podstawie wywiadu ustali specjalista. Do wyboru są różne rodzaje diet, mają jednak pewien wspólny rdzeń: bazowanie na pięciu posiłkach, zbilansowanie pod kątem makro- i mikroskładników, tworzenie w oparciu o rekomendacje WHO oraz normy Instytutu Żywności i Żywienia.

W związku z przygotowywaniem większej liczby posiłków z tych samych składników, produkty są zużywane na bieżąco, nie ma konieczności ich konserwacji, pochodzą od sprawdzonych i stałych dostawców. Obróbka produktów do diety pudełkowej w Słupsku następuje w kuchni z systemem HACCP i przy udziale doświadczonych kucharzy, dla których jakość i smak to podstawa.

Dieta pudełkowa dostarczana jest w Słupsku zawsze w godzinach porannych, do wybranego przez klienta miejsca – domu lub biura. Jedzenie zapakowane jest w atestowane pojemniki i przewożone dedykowanymi samochodami-chłodniami, co gwarantuje odpowiednie warunki termiczne. Zamawiając catering na dłużej, możemy liczyć na niższą cenę i specjalne promocje.

Dieta z dowozem do domu lub biura

Catering dietetyczny Tanieszamanie.pl możesz zamówić do domu lub biura. Wybrany przez ciebie rodzaj diety pudełkowej zostanie dostarczony w godzinach porannych, w wybrane przez ciebie miejsce. Adres dostawy możesz zawsze zmienić (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Dietetyczne jedzenie otrzymasz przez cały tydzień.

Dieta pudełkowa na cały tydzień
Posiłki na niedzielę dostarczane są wraz z sobotnim cateringiem dietetycznym. Nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki, planować zakupów – zrobimy to za ciebie.

Dieta pudełkowa dla każdego

Tanieszamanie.pl to różne rodzaje diety pudełkowej do wyboru – m.in. dieta slim, active , a także dieta domowa. Wspólnie z naszymi specjalistami wybierzesz dietetyczne jedzenie dopasowane do twoich potrzeb.

DIETY PUDEŁKOWE TANIE SZAMANIE

dieta pudełkowa tanieszamanie slim,
dieta pudełkowa tanie szamanie active,
dieta pudełkowa tanie szamanie domowa,
dieta pudełkowa tanie,

szamanie vege,
dieta pudełkowa tanie szamanie no meat,
dieta pudełkowa tanie szamanie no fish

CATERING DIETETYCZNY TANIE SZAMANIE DOWOZIMY W MIASTACH

Białogard, Białystok, Bydgoszcz, Darłowo, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Karlino, Katowice, Kielce, Koszalin, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Sławno, Słupsk, Toruń, Ustka, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Łódź

© Tanie Szamanie 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone